GUSMA

Park maszynowy

Spawalnia manualna

Dysponujemy 12 stanowiskami spawalniczymi MAG/TIG. W naszej firmie pracuje wysoko wykwalifikowana kadra spawalnicza która zapewnia wysoką jakość i wytrzymałość połączeń spawanych.


Roboty spawalnicze

Posiadamy 3 zrobotyzowane stanowiska spawalnicze marki Panasonic.

Zrobotyzowane stanowiska wyposażone są w 6 osiowy napęd do spawania łukiem impulsowym metodą MIG,MA, TIG. Zastosowanie robota daje możliwość wieloseryjnej produkcji, tam gdzie wymagana jest szybkość dokładność oraz niezawodność pracy (szerokie zastosowanie dla produkcji powtarzalnej np. do branży motoryzacyjnej).


Giętarki

Posiadamy gietarke troj-rolkowa oraz trzpieniowa NC do gięcia rur/profili o Max. Fi 38


Obróbka mechaniczna

Wiertarka dwugłowicowa

Posiadamy dwugłowicowe maszyny do wiercenia tradycyjnego, wiercenia w technice flow drill oraz gwintowania otworów w profilach. Maszyna ze stołem prowadzącym o długości standardowej 3000 mm.

Flow drill - Zaawansowana technologia bezwiórowego formowania otworów. Z powodzeniem zastępuje wspawywane nakrętki, nitonakrętki itp.
Przy wysokich obrotach i nacisku, wiertło Flowdrill wykonuje otwór i formuje jednocześnie tulejkę z wypartego materiału.

Możliwość maszyny:

  • Wiercenie tradycyjne: max Ø40mm pod kątem,
  • Flow drill: max Ø9,2mm.

Obróbka powierzchniowa

Szlifierka GARBOLI GPS3 z chłodzeniem wodnym do obróbki powierzchni płaskich - płaskowniki, profile kwadratowe i prostokątne, płasko owale ze stali, aluminium i metali kolorowych.

Posaidamy róznież 11 stanowsik szlifierskich - szlifierki taśmowe i obwiedniowe do rur.
Przykład powierzchni różnych materiałów po procesie szlifowania na GPS3


Przecinarki

Posiadamy automatyczną linię do cięcia rur i profili CNC firmy ADGIE wraz z systemem czyszczącym oraz przecinarki tarczowe półautomatyczne i taśmowe.


Obróbka skrawaniem

Posiadamy 2 automaty wzdłużne firmy Citizen Cincom A32, wyposażone w 7 osi do obróbki toczonej i frezarskiej prętów o max. fi 32. Bardzo wydajne maszyny do obróbki precyzyjnej,  możliwość zastosowania 27 narzędzi.


Wykrawanie i Tłoczenie

Dysponujmy 12 prasami mimośrodowymi od 10T do 120T. Wszystkie detale wykrawane i tłoczone są na wysokiej klasy przyrządach zaprojektowanych przez nasz zespół technologów i konstruktorów.


MALOWANIE PROSZKOWE

Zobacz film

Wysoką jakość naszych wyrobów i usług doceniają klienci z: Polski, Francji, Szwecji, Niemiec, Hiszpanii

tel./fax +48 61 8146 006 /